DOPORUČUJEME FACEBOOK SUOMY KYT VIPER
KOŠÍK

Hodnocení jezdců


Klikem na tlačítka níže si můžete zobrazit hodnocení motorky a kompletní databázi našich testovacích jezdců.

VÝSLEDKY TESTOVÁNÍ BODOVÁ STUPNICE DATABÁZE JEZDCŮ

Úvodní video - testování

O TESTU

Vážení přátelé, kamarádi, motorkáři,

ve zcela nové sekci ' TESTY a VIDEA ' můžete každou sobotu naleznout nové video z našeho testu a dále pak i nezávislé hodnocení testovaného motocyklu každým jezdcem, který se testu zúčastnil. Testovat budou lidé, kteří nejsou profesionálními jezdci, ale jízdou na motorkách žijí a chtějí se pokusit Vám předat své zkušenosti s jednotlivými testovanými stroji.

Naše filozofie není ukazovat Vám, jak pěkně umíme jezdit po zadním či předním kole, chceme Vám nabídnout názory a poznatky jezdců neprofesionálů, které jsou podle nás adekvátní pro ty, kteří motocykl mají jako svůj životní styl, koníček, zábavu.
Testované motorky nejsou jen novinkové modely, ale převážně ojetiny, které jsou pro většinu z nás, vzhledem k finančním možnostem, mnohem dostupnější a zajímavější.

Každý motocykl má svoji testovací kartu, kterou vyplňují sami jezdci, a stejně tak i jezdci mají svoji databázi, v které můžete zjistit podle nicku, kdo jezdec je, a podle toho pak uvážit, do jaké míry mají pro Vás jeho názory vypovídací hodnotu.

Věříme, že mnozí z Vás ocení naše snažení a stanou se příznivci našeho interaktivního webu, ať už jako pasivní diváci, anebo fanoušci našeho Facebooku.


Tak zmáčknout spojku, řadíme jedna a jedem......

Váš,Motomantest team